Dbamy o zdrowie i urodę w japońskim stylu

Archetypem naszej marki jest Mędrzec, który pragnie zgłębić wiedzę i dzielić się nią z innymi. Ufamy naturze i japońskiej precyzji. Holistycznie podchodzimy do życia. Gdy odkryliśmy japońskie suplementy diety, których składniki mają dobry wpływ na zdrowie, urodę i energię, wiedzieliśmy, że to jest to, czego od zawsze szukaliśmy

Poznaj dr. Ohhirę

Sekret długowieczności odkrył i zamknął w kapsułkach japoński naukowiec dr Iichiroh Ohhira. Zanim tego dokonał, ukończył studia na 3 fakultetach (mikrobiologii, architekturze krajobrazu oraz weterynarii) i przez kilkadziesiąt lat prowadził badania naukowe.

Przekonał się, że probiotyki mają uzdrawiający wpływ nie tylko na ludzi, ale i na zwierzęta oraz rośliny. Dlatego swoje produkty wykorzystał we wszystkich 3 dziedzinach, w których się szkolił.

Do 2016 roku wykładał na uniwersytetach w Japonii, Korei i Malezji. Za swoje osiągnięcia naukowe został członkiem honorowym Akademii Nauk w Nowym Jorku oraz wielu innych stowarzyszeń naukowych

A zaczęło się od… kaca

Jako młody architekt krajobrazu dr Ohhira wyjechał do pracy przy dużym projekcie w Malezji. Tam, na jednym z oficjalnych przyjęć minister spraw wewnętrznych Malezji poczęstował go mocnym lokalnym trunkiem. Po zakrapianej imprezie dr Ohhira nie czuł się najlepiej.

Z pomocą przyszedł znajomy Malezyjczyk, który podał mu „magiczny eliksir”. Kiedy dr Ohhira wypił lokalny napój na kaca, szybko pozbył się nieprzyjemnych objawów poprzedniego wieczoru. Zaskoczony i oczarowany działaniem, zapragnął poznać jego recepturę.

Kiszonki

Naturalny proces fermentacji

Sekretem tajemniczego napoju było to, że został wyprodukowany ze sfermentowanej żywności. Zawierał różne szczepy bakterii kwasu mlekowego, które zyskały swoją moc w trakcie wielu lat fermentacji w naturalnej temperaturze. W tym procesie silne bakterie stają się coraz silniejsze, a słabe giną. Najbardziej żywotne szczepy bakterii kwasu mlekowego odbudowują mikroflorę układu pokarmowego i dbają o odporność.

Kiszonki

Sekret ruszył w świat

Dr Ohhira nie byłby światowej klasy naukowcem, gdyby pozostawił zdobytą wiedzę tam w Malezji. W 1974 roku na wyspie Honka w Japonii założył spółkę Bio Bank produkującą suplementy diety według oryginalnej, opatentowanej receptury.

Wieść o suplementach diety Dr.OHHIRA®
dotarła do Polski

Kiedy poznaliśmy historię tego japońskiego naukowca, natychmiast chcieliśmy zobaczyć, czy składniki jego suplementów naprawdę mają moc. Najpierw sprawdziliśmy badania i publikacje na temat ich działania. Potem poznaliśmy proces ich wytwarzania. Zobaczyliśmy, jak naturalne, lokalnie występujące składniki wędrują do ampułek z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

To wszystko utwierdziło nas w przekonaniu, że warto zaufać sile japońskiej natury i nauki. Wierzymy, że składniki zawarte w suplementach Dr.OHHIRY®, wspomogą tych, którzy chcą zachować komfort życia przez długie lata.

I Ty możesz sprawdzić moc japońskiej nauki

Dzięki odkryciu dr. Ohhiry wszyscy możemy korzystać z naturalnych składników preparatów precyzyjnie działających u źródeł procesów starzenia.