Dostawa realizowana jest przez kurierów, z którymi współpracuje sklep internetowy. Produkty zostaną dostarczone pod wskazany adres (dom, praca itp.) – niezawodnie i szybko.

Metody dostawy

 • Dostawa kurierska w Moskwie: ZA DARMO!
 • Odbiór CHINY-CITY (Moskwa): ZA DARMO!
 • Pickup Nagatinskaja (Moskwa):  GRATIS!
 • Pickup DON (Moskwa):  GRATIS!
 • Ekspresowa dostawa w Moskwie w dni robocze (złożenie zamówienia przed 15:00 – dostawa w dniu złożenia zamówienia):  400,00  ₽ 
 • Dostawa kurierska w regionie moskiewskim:  300,00  ₽ 
 • Dostawa kurierska w Petersburgu: ZA DARMO!
 • Pickup Kollontay (St. Petersburg): ZA DARMO!
 • Dostawa kurierska w obwodzie leningradzkim:  300,00  ₽ 
 • Dostawa kurierem do innych regionów Rosji – od 500 ₽ w zależności od regionu *
 • Przesyłka na własny koszt w innych regionach Rosji – od 400 ₽ w zależności od regionu *

Czas dostawy

Zamówienia są przyjmowane i przetwarzane w dni robocze od 10:00 do 17:00.

Składanie zamówienia w Moskwie do godziny 17:00 – dostawa nastąpi następnego dnia roboczego.

Składanie zamówienia w Moskwie po godzinie 17:00 – dostawa nastąpi w ciągu jednego dnia.

Po złożeniu zamówienia w Moskwie w piątek po godzinie 17:00 oraz w weekendy, zamówienie zostanie dostarczone we wtorek.

Ekspresowa dostawa w Moskwie: składając zamówienie przed 15:00, otrzymasz zamówienie tego samego dnia (tylko w dni robocze).

Czas dostawy różni się w zależności od regionu, zwykle  od 2 dni do czterech tygodni . Czas dostawy może wzrosnąć, jeśli zamówienie dotrze w nocy lub w weekendy i święta. Wysyłanie towarów odbywa się tylko w dni robocze!

Dostawa towarów

Po dostarczeniu zamówione Towary są przekazywane Kupującemu lub osobie wskazanej jako odbiorca w Zamówieniu lub osobie upoważnionej przez Kupującego i / lub Odbiorcę.

Aby uniknąć przypadków oszustwa, po dostarczeniu opłaconego z góry zamówienia osoba, która dostarcza zamówienie, ma prawo zażądać dokumentu tożsamości Kupującego i / lub Odbiorcy, a także zażądać szczegółowych informacji na temat dokumentu tożsamości dostarczonego przez Kupującego i / lub Odbiorcę Kupującego i / lub Odbiorcy na paragonie na zamówienie. Sprzedawca gwarantuje poufność i ochronę danych osobowych Kupującego i / lub Odbiorcy.

Kupujący i / lub odbiorca w momencie odbioru Towaru otrzymuje czek kasowy lub dokument zastępczy ustalonego formularza dla Towarów.

Wygląd i kompletność towarów

W momencie dostawy Towarów osoba dokonująca dostawy musi udowodnić Kupującemu i / lub Odbiorcy wygląd i kompletność Towarów.

Kupujący i / lub Odbiorca potwierdza swoim podpisem w Formularzu zamówienia, że nie ma żadnych reklamacji dotyczących wyglądu i kompletności Towarów. Po przyjęciu Towaru przez Kupującego i / lub Odbiorcę Sprzedawca nie przyjmuje roszczeń dotyczących jakości i kompletności Towarów.

Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby zachować termin i godzinę dostawy określoną w odpowiednim Zamówieniu, jednak opóźnienia w dostawie są możliwe z powodu nieprzewidzianych okoliczności, które nie wystąpiły z winy Sprzedawcy.

W przypadku wszystkich pytań dotyczących dostawy prosimy o kontakt przez e-mail: ohhira@giantera.ru lub bezpłatny (10:00 – 17:00) 8 800 7070 656.